O FIRMIE

Wyposażenie wnętrz to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli oraz osłon okiennych które stanowią zarówno podstawę jak i doskonały dodatek do aranżacji wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: meble na zamówienie, meble wypoczynkowe oraz plisy, żaluzje, panele, rolety, vertikale, markizy, taselsy i wiele innych produktów.

Dbamy o to, aby nasi Klienci mogli wybierać wśród różnorodnych i oryginalnych rozwiązań. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie u nas produkt, który spełniać będzie wszystkie Wasze oczekiwania, tym bardziej że gwarantujemy wysoką jakość. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę, w której proponujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Z produktami Meblark każde wnętrze nabierze charakteru i oryginalnego stylu. Dzięki naszym produktom Państwa dom stanie się ciepły i przyjemny, a we wnętrzach będzie panował niepowtarzalny klimat, który pokochają domownicy

Meblark jest firmą, którą tworzy doświadczony zespół ekspertów od mebli, mebli wypoczynkowych i osłon okiennych. Z ogromną przyjemnością zaproponujemy rozwiązania, które będą odpowiedzią na Państwa indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, projektantów i architektów wnętrz oraz firmy.

Zespół Meblark

21

 © 2013 Meblark Wszystkie prawa zastrzeżone | Wykonanie strony: ebcreation.pl, by GlobalDigital

Google+